Rüyada yüzüne pudra sürdüğünü görmek

Rüyada yüzüne pudra sürdüğünü görmek birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzüne pudra sürdüğünü gördüyseniz:

  • Karşıt görüşlere açık olmamak veya kabalaşmak yararlı sonuçlar doğurmayabilir.

Rüyada yüzüne pudra sürdüğünü görmek büyük kazançlar sağlayacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine işarettir.

Rüyada yüzüne pudra sürmek şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzüne bal sürdüğünü görmek sevdiği kişiden ihanet göreceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzüne krem sürdüğünü görmek sorunlu bir dönemin başlayacağına, zorlukların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada yüzüne pudra görmek zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada pudra pembe görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz pudra sürmek yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına inanılır.

Rüyada pudra şekeri görmek akıl vereceğine, destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments