Rüyada yüzünde siyah leke görmek

Rüyada yüzünde siyah leke görmek uğrayacağı zarar nedeni ile elindekilerinin de değersizleşeceğine, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, güzel günlerin geleceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, rızkının genişleyeceğine, parasının ve ekmeğinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüzünde siyah leke gördüyseniz:

  • Çevrenizin garip karşılayabileceği kimselerle ilişki geliştirme meylinde olmanız olasıdır.

Rüyada yüzünde siyah leke görmek yarar sağlamayacağına, ilim irfan öğreneceğine rivayet eder.

Rüyada birinin yüzünde leke görmek yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada yüzünde kahverengi leke görmek kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, istediği yola çıkacağına inanılır.

Rüyada yüzünde beyaz leke görmek kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına rivayet eder.

Rüyada yüzünde leke görmek keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünde kırmızı leke görmek maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına, kazancınızın artacağına delalettir.

Rüyada başkasının yüzünde leke görmek eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine ve mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bebeğin yüzünde leke görmek olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments