Rüyada yuvarlak ay görmek

Rüyada yuvarlak ay görmek tersliklerin yoluna gireceğine, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına, kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yuvarlak ay gördüyseniz:

  • Geçmişi hatırlamanız aynı hataları tekrarlamamanızı sağlayabilir.

Rüyada yuvarlak ay görmek emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yuvarlak masa görmek ekonomik gücün çoğalacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine delalettir.

Rüyada yuvarlak yatak görmek gelecekte yüzünün güleceğine, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına alamet eder.

Rüyada yuvarlak şekil görmek uğursuzluklar ve şanssızlıklarla dolu özel hayatın giderek içinden çıkılması zor bir durum haline geleceğine, sıkıntı yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yuvarlak fırın görmek konforunun artacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, musibetler, sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine alamet eder.

Rüyada yuvarlak daire görmek ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına, kendisini uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar kötü hissedebileceğine alamet eder.

Rüyada yuvarlak görmek borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yuvarlak ekmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, fayda getirmeyecek kimselerle muhatap olunacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments