Rüyada yürüyen ağaç görmek

Rüyada yürüyen ağaç görmek kendisine olan özgüveninin de artacağına, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine, zor zamanlar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yürüyen ağaç gördüyseniz:

  • Enerji, para veya zaman alabilecek konularda bağlayıcı sözler vermeden ya da anlaşmalar yapmadan önce gerekli araştırmaları bizzat siz yapmalısınız.

Rüyada yürüyen ağaç görmek iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yürüyen ev görmek zarar etme riskini en aza indireceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine işarettir.

Rüyada yürüyen merdivene çıkmak içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, karamsar olacağına delalettir.

Rüyada yürüyen merdivenden çıkmak onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına, hayatına heyecan ve renk gelecek gelişmeler yaşayacağına delalettir.

Rüyada yürüyen kaplumbağa görmek rüya sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına tabir olunur.

Rüyada yürüyen mezar görmek iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada yürüyen timsah görmek şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, gelmez sandığı güzel günlerinin geleceğine, hayatındaki fırtınaların durulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yürüyen koyun görmek götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, rahatın kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal

Rüyamda bahçede kesilmiş agaçlarımız haraketlendi duvardan diget tarafa geçtiler sonra dagın kaymasını gördüm bütün dağların yıkılışı gördüm ve ben annemle kızkardeşimle birlikte her taraf çökünce kaldıgımız yer dag gibi yüksek yer kaldı meger altımız kaya taş mış diğer her yer toprak olunca en tepedeki biz olduk dag üstünde kaldık