Rüyada yüksek görmek

Rüyada yüksek görmek çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, çok geçimsiz ve kaygısız biri olacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, moralinin yükseleceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna, eşi tarafından yüceltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüksek gördüyseniz:

  • Başkalarının doğrularına göre değil kendi bildiklerinize göre yola devam etmelisiniz.

Rüyada yüksek yüksek binalar görmek kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüksek görmek rahat edileceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada yüksek merdiven inmek hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, hasretliğin biteceğine alamet eder.

Rüyada yüksek apartmanda olmak aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, mutluluğundan olacağına alamet eder.

Rüyada yüksek tepe görmek dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek balkonda oturmak büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüksek tepeden bakmak dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüksek yerlerden düşmek çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, hayatına yeni bir yön verme olanağı elde edeceğine bundan sonra mutluluğunun, huzurunun, işinin, kazancının, rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments