Rüyada yorganı yıkamak

Rüyada yorganı yıkamak tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, sağlık ve hayır getireceğine, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, kafasının karışacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, zorlukların biteceğine, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yorganı yıkamak gördüyseniz:

  • Bazı girişimleriniz veya yaratıcılık gerektiren işler canlılığını yitiriyor olabilir.

Rüyada yorganı kaybetmek sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, borçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada yorganı atmak canının sıkılacağına, arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine rivayet eder.

Rüyada yorganı yıkamak sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, yeniden eski düzene geri dönmek zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada yorganı dikmek kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, bereketli işler yapılacağına inanılır.

Rüyada çeyiz yorganı görmek maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, birçok iş kapısının açılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine işaret eder.

Rüyada yorganı görmek onunla üzülüp, ağlayacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada yorganı kesmek hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, kafasının rahat olacağına işaret eder.

Rüyada yorganı başkasına vermek bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, parasının ve canın güvende olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments