Rüyada yolluk sermek

Rüyada yolluk sermek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, yaptıklarının da tatsız olaylara ve sonuçlara varacağına, şansının kendisinden yana olacağına, daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, yol kat edeceğine inanılır.

Rüyada yolluk sermek gördüyseniz:

  • Hayal dünyanızdan çıkıyorsunuz.

Rüyada yolluk sermek geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada yeşil yolluk görmek çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dokuma yolluk görmek bir daha olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına işaret eder.

Rüyada yolluk yıkamak hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine rivayet eder.

Rüyada kırmızı yolluk görmek bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine yorulur.

Rüyada yolluk görmek aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz yolluk görmek karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınacağına işarettir.

Rüyada siyah yolluk görmek ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments