Rüyada yolcu karşılamak

Rüyada yolcu karşılamak kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına, yolculuktan döndükten sonra büyük ve çok kazançlı işler gerçekleştirileceğine, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, işlerin gün geçtikçe daha kötüleşeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada yolcu karşılamak gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar yaşamınızı bozabilir.

Rüyada yolcu almak ömrü boyunca mutlu olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine rivayet eder.

Rüyada yolcu karşılamak sorunlarından bu sayede kurtulacağına, gereksiz bir harcama yapılacağına, bu harcama yüzünden aksayan bir ödemeden ötürü bir ahbapla ters düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yolcu minibüsüne binmek dünyasının bir anda değişeceğine, hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yolcu bilet görmek eş, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, büyük çaba sarfedeceğine tabir olunur.

Rüyada umreye yolcu göndermek keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşını yolcu etmek şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, çok zor günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yolcu otobüsü kullanmak elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada yolcu uçağına binmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, kırgınların barışacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments