Rüyada yıldızdan taç görmek

Rüyada yıldızdan taç görmek tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına, hedeflerine ulaşacağına, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, rüyayı gören kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine delalettir.

Rüyada yıldızdan taç gördüyseniz:

  • Belirsizlikler moral bozabilir.

Rüyada yıldızdan taç görmek büyük umutlarla girdiği bir işten eli boş döneceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine delalettir.

Rüyada inci taç görmek sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine delalet etmektedir.

Rüyada taşlı taç görmek çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada başına taç giymek sorunlarının çözüleceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada taç mahal görmek borçların kısa sürede kapanacağına, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına yorulur.

Rüyada altından taç görmek çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına alamet eder.

Rüyada siyah taç takmak işlerin kısa bir süre için bile olsa büyük bir zarara uğrayacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada çiçekten taç takmak iş dünyasında nam sahibi olunacağına, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments