Rüyada yılan ve görmek

Rüyada yılan ve görmek hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, başarının, mutluluğun ve kazancın azalacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, zor durumların biteceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yılan ve gördüyseniz:

  • Bazı konularda baskılar artıyor olabilir.

Rüyada yılan yeşil yılan görmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına yorulur.

Rüyada yılan siyah yılan görmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, emellere ulaşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılan sokması ve yılan öldürmek maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılan yemek kısa süre içinde hayatını kaybedeceğine, yeteneklerinin ve deneyimlerinin dışında bir işe girmek zorunda kalacağına rivayet eder.

Rüyada yılan atmak kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına işarettir.

Rüyada yılan ellemek kirli işlere bulaşacağına, güzel haberlerin alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yılan sokmak sıkıntılarının bir bir çözüleceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına tabir olunur.

Rüyada yılan kavurmak çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments