Rüyada yılan kertenkele görmek

Rüyada yılan kertenkele görmek allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, başarısının artacağına ve makamının da yükseleceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine inanılır.

Rüyada yılan kertenkele gördüyseniz:

  • Zor bir ilişkinin yanlış bir adımdan geri dönmek zor hale gelmeden dengede tutulması gerekiyor.

Rüyada yılan ve kertenkele görmek sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada yılan kertenkele görmek kendisine yeni kısmetler sunacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına rivayet eder.

Rüyada kertenkele kovalamak talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, farklı kişilerle tanışacağına, yeni yerler göreceğine işaret eder.

Rüyada kertenkele sevmek gelirini ve rızkını kaybedeceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada kertenkele ezmek beyaz ise güzel bir haber alınacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına alamet eder.

Rüyada zıplayan kertenkele görmek deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada küçük kertenkele görmek çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük fırsatların kapısını açacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına tabir olunur.

Rüyada zehirli kertenkele görmek iyi insan olmaktan vazgeçileceğine ve atılan bazı adımlardan ötürü kurulan bazı hayallerden vazgeçilmek zorunda kalınacağına, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments