Rüyada yeşillik ve dere görmek

Rüyada yeşillik ve dere görmek ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, bunun da maddi özgürlüğünü kazanmasına, ekmeğini daha kolay ve daha rahat elde etmesine vesile olacağına, bir sebeple iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada yeşillik ve dere gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınıza karışan veya zarar verebilecek kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada yeşillik ve dere görmek yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, onu borçtan kurtaracağına işarettir.

Rüyada yeşillik dere görmek iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada dere ve yeşillik görmek işlerin yolundan çıkacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada dere kenarında görmek trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine işarettir.

Rüyada az akan dere görmek ayrılıkların birleşmeyle noktalanacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına alamet eder.

Rüyada kuru dere görmek eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına tabir olunur.

Rüyada mavi dere görmek hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına tabir olunur.

Rüyada dere taşı görmek manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments