Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin görmek

Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin görmek yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, manevi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşeceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, hidayete ermeyi de başaracağına, daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin gördüyseniz:

  • Duygusal karışıklıklar söz konusu olabilir.

Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin görmek hayali kurulan eve ulaşmaya, daha fazla gelir elde edeceğine ve mal varlığının artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah ve yeşil zeytin görmek allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil ve siyah zeytin yemek iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, geçim derdinin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah ve yeşil zeytin yemek eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, farklı iş alanlarına yöneleceğine delalettir.

Rüyada yeşil siyah zeytin görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine yorulur.

Rüyada zeytin ağacında zeytin görmek kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada zeytin ve zeytin çekirdeği görmek iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, sıkıntılı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil ve siyah zeytin görmek kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, üzüntülerini bölüşeceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments