Rüyada yeşil renk abiye giymek

Rüyada yeşil renk abiye giymek sorunların çözülmesi için çok büyük çaba harcanacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, bol muhabbette olacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına, kariyer planının altüst olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, gülüp eğleneceğine işarettir.

Rüyada yeşil renk abiye giymek gördüyseniz:

  • Beklenmedik kaynaklardan gelen bilgiler söz konusu olabilir.

Rüyada yeşil renk abiye giymek büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, kişinin gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına yorulur.

Rüyada mavi renk abiye giymek geçiminin zorlaşacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine delalet eder.

Rüyada yeşil abiye giymek ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına delalettir.

Rüyada mor renk abiye giymek kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil abiye görmek hatalı yollara gireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, bereketinin kesilmeyeceğine ve İslami olarak da allah’ın takdir ettiği, iman gücü yüksek kulları arasında olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil renk görmek uzun yıllar boyunca çekeceğine, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına inanılır.

Rüyada yeşil renk giymek işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine delalet eder.

Rüyada yeşil renk kusmak rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, sadece makamının değil kazancının da artacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments