Rüyada yeşil nohut tarlası görmek

Rüyada yeşil nohut tarlası görmek farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, bazı ortak işlere gireceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine alamet eder.

Rüyada yeşil nohut tarlası gördüyseniz:

  • Her konuda çabuk davranmanız menfaatinizedir.

Rüyada yeşil nohut tarlası görmek çevresinin kendisine olan beğenisini ve takdirini sunacağına, başarıya ve zafere giden yolun açılacağına tabir olunur.

Rüyada nohut tarlası görmek eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada taze nohut tarlası görmek büyük adımlar atılacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyada yeşil nohut yemek eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, çok huzurlu bir duruma geleceğine ve kalben çok büyük bir ferahlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil pancar tarlası görmek yeni bir eve taşınacağına, mali krize gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil nohut almak hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada yeşil nohut topladığını görmek yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına delalettir.

Rüyada yeşil fasulye tarlası görmek iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments