Rüyada yeşil kayısı görmek

Rüyada yeşil kayısı görmek böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, içinin hafifleyeceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil kayısı gördüyseniz:

  • Sağlık olarak, sindirim sisteminizle ilgili rahatsızlıklara karşı zayıfsınız.

Rüyada yeşil kayısı görmek çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine inanılır.

Rüyada yeşil kayısı yemek kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına, o işten ekmek yiyeceğine ve yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına rivayet eder.

Rüyada kayısı ağacında kayısı görmek mali krize gireceğine, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçtan yeşil kayısı toplamak çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, huzur ve şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kayısı ağacından kayısı toplamak başka biriyle sevişmesi nahoş şeyler yaşayacağına, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına yorulur.

Rüyada kayısı silkelemek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına yorulur.

Rüyada kırmızı kayısı görmek düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine işaret eder.

Rüyada kayısı ağacı görmek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments