Rüyada yeşil civciv görmek

Rüyada yeşil civciv görmek inanç konusundaki eksiklikleri çevresindeki bilgili ve ilim sahibi kimselerden öğrenerek daha da iyi bir insan olmak isteyeceğine, finansal aşıdan kritik bir noktaya geleceğine, yaşam standartlarını yükselteceğine, belalara denk gelmeyeceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil civciv gördüyseniz:

  • Bazı konularda yavaşlamanız gerektiğini hissedebilirsiniz.

Rüyada yeşil civciv görmek geçimini rahat şekilde sağlayacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine tabir olunur.

Rüyada civciv yıkamak allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada civciv tutmak daha başarılı ve kazançlı olacağına, etrafına güzel insanların dolacağına alamet eder.

Rüyada civciv sevmek üzgün, mutsuz ve moralsiz olacağına, zor durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada civciv kesmek anne baba duaları alınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada civciv pişirmek büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına delalettir.

Rüyada civciv büyütmek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, hayatının ve işlerinin alabora olacağına inanılır.

Rüyada kümeste civciv görmek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments