Rüyada yeşil başörtü almak

Rüyada yeşil başörtü almak kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, geçimi zorluklarla kazanacağına, yanında çalışan insanlara hem ekmek yedireceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, bazı sıkıntılar içerisine gireceğine veya eşi ile problemler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil başörtü almak gördüyseniz:

  • Yakın bir gelecekte sosyal yaşamınız veya kariyeriniz hız kazanıyor ya da yükselişe geçiyor.

Rüyada yeşil başörtü almak şansının yaver gideceğine, başarılarının artacağına, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil başörtü takmak çok istenen bir şeye sahip olunacağına, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına yorulur.

Rüyada başörtü açmak yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine işarettir.

Rüyada başörtü vermek kalıcı başarıyı yakalayacağına, aydınlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yırtık başörtü görmek maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada sarı başörtü görmek onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, şansın yüzüne güleceğine işarettir.

Rüyada mavi başörtü örtmek sorunların biteceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başörtü satın almak iş hayatında günah işleyeceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments