Rüyada yeşil badana yapmak

Rüyada yeşil badana yapmak atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına, kısmetin ve şansın açılacağına, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, bir uzmana başvurulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil badana yapmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin ilerlemenizi engelleme veya durdurma eğilimi konusunda ikna olmuşa benziyorsunuz.

Rüyada yeşil badana yapmak her istediği şeyin gerçekleşeceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, gireceği bir ortaklıkta çok büyük bir sorunla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada yeşil renk badana yapmak işsizlerin iş sahibi olacağına, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil badana görmek maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşil renkte badana yapmak neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, kötü günlerini arkasında bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evi yeşil badana yapmak sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ev badana yapmak sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada badana boya yapmak ihanete uğrayacağına, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine inanılır.

Rüyada badana yapılmış ev görmek geçim sıkıntısının sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments