Rüyada yerde kar olduğunu görmek

Rüyada yerde kar olduğunu görmek diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, rakipleri yakın bir zaman içinde yenilgiye uğratmaya, işlerin hayırlı kapılar açacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına alamet eder.

Rüyada yerde kar olduğunu gördüyseniz:

  • Yakın çevrenizde daha doğrusu sosyal ilişkilerinizde, bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Rüyada yerde kar olduğunu görmek yükseleceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, deşarj olacağına inanılır.

Rüyada her yerde kar olduğunu görmek en olunmaz yaralarının kapanacağına, en büyük acılarının dineceğine, sevilen bir mahallelinin bu yüzden kalbinin kırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada yerde beyaz kar görmek işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, olumlu şekilde ilerlemeyeceğine, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına inanılır.

Rüyada her yerde kar görmek gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, moralini ve neşesini kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada yerde kar görmek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına delalettir.

Rüyada kuranın yerde olduğunu görmek bol para kazanacağına, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada başka yerde olduğunu görmek rakiplerini alt edeceğine, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir yerde deprem olduğunu duymak hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments