Rüyada yeni şemsiye almak

Rüyada yeni şemsiye almak hem ün sahibi olacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, rızkının genişleyeceğine, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, kendisini allah yoluna adayacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada yeni şemsiye almak gördüyseniz:

  • Hiçbirşey yapamıyorsanız, evdeki mobilyalarınızın rengini veya yerini değiştirebilirsiniz.

Rüyada yeni şemsiye almak sevdiğinin durumunun iyi olduğuna, işlerinin düşeceğine, rahatının ve huzurunun bozulacağına işarettir.

Rüyada yeni şemsiye görmek mevki makam sahibi olunacağına, kendisinden hayır beklenemeyen dosta inanılır.

Rüyada şemsiye dağıtmak güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine tabir olunur.

Rüyada şemsiye istemek eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine yorulur.

Rüyada şemsiye taşımak sorunların teker teker aşılacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına yorulur.

Rüyada birinden şemsiye istemek etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kırık şemsiye görmek kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, insanları kandıracağına tabir olunur.

Rüyada yağmura şemsiye tutmak tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments