Rüyada yeğen dövmek

Rüyada yeğen dövmek kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, işlerinin bozulup, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına, problemlerini çözeceğine, servet sahibi olacağına, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, kötü günler yaşayacağına, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine ve karlı işlerden büyük paylar alacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada yeğen dövmek gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz maddi konularda, kadınsanız duygusal ilişkilerinizde şanslısınız.

Rüyada yeğen dövmek işlerinin açılacağına ve çevresinin genişleyeceğine, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına alamet eder.

Rüyada yegen sevmek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, haksızlıkların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada asker yeğen görmek hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine yorulur.

Rüyada erkek yeğen görmek kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada küçük yeğen görmek arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeğen kaybetmek tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeğen emzirmek kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada ölmüş yeğen görmek çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments