Rüyada yaz mevsiminde kar yağdığını görmek

Rüyada yaz mevsiminde kar yağdığını görmek iş yerinde çok üst mevkilere terfi ettirileceğine, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine, çözüm bulmak için fikir danışacağına, hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, sorunlarından ve uğradığı zarardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekeceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına tabir olunur.

Rüyada yaz mevsiminde kar yağdığını gördüyseniz:

  • Sizden sürekli talepleri olan değil, size katkısı veya yardımı olabilecek kişilere yakın durmalısınız.

Rüyada yaz mevsiminde kar yağdığını görmek gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaz günü kar yağdığını görmek hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mevsiminde kar yağdığını görmek onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada kış mevsiminde yaz görmek mutluluk bulacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına işaret eder.

Rüyada mevsiminde kar görmek yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada mevsiminde olmayan kar görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına delalet eder.

Rüyada ince kar yağdığını görmek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta kar yağdığını görmek rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments