Rüyada yaşlı bir teyze görmek

Rüyada yaşlı bir teyze görmek daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, parasızlıkla, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı bir teyze gördüyseniz:

  • Paylaşmanın olumlu sonuçlarını görebilirsiniz.

Rüyada yaşlı bir teyze görmek sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin de artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı bi teyze görmek çok büyük bir işin başına getirilmeye, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada teyze ve teyze kızı görmek kendisi paralayacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşlı bir adamla öpüşmek yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine delalet eder.

Rüyada yaşlı bir akraba görmek yaşanan üzücü olaylardan ötürü insanlardan kısa bir süreliğine kopulacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyada yaşlı bir kadını öpmek rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine yorulur.

Rüyada yaşlı bir kadına bakmak tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı bir kadını dövmek insanlar arasındaki saygınlığını geri kazanacağına, ruhsal olarak etkileneceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments