Rüyada yaşlı bir adamı öpmek

Rüyada yaşlı bir adamı öpmek kavgaların biteceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, işinden çıkarılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı bir adamı öpmek gördüyseniz:

  • İstikrarsız hareketleriniz veya tahmin edilmesi zor yapınız size bazı bedeller ödetebilir.

Rüyada yaşlı bir adamı öpmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada yaşlı bir adamı dövmek duaların kabul olacağına, kendisini çok kötü ve yorgun hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yaşlı bir adamı sırtında taşımak iyi halini yitireceğine, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada yaşlı bir adamı genç görmek işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza rivayet etmektedir.

Rüyada yaşlı adamı öpmek herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına işarettir.

Rüyada yaşlı bir adamı gençleşmiş görmek amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada yaşlı adamı sırtında taşımak çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine işarettir.

Rüyada yaşlı adamı yıkamak dinde bilginleşeceğine, hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments