Rüyada yakın arkadaşı görmek

Rüyada yakın arkadaşı görmek geçineceğine, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, işlerinde bereket olacağına, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, büyük fırsatlar yakalayacağına, çok yükseleceğine, varlıklı kimse olacağına, hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına alamet eder.

Rüyada yakın arkadaşı gördüyseniz:

  • Ard arda birkaç yerden para alabilirsiniz.

Rüyada en yakın arkadaşı dövmek neredeyse kahrolacağına, sağlığının yerine geleceğine, elinin bolluğa kavuşacağına inanılır.

Rüyada yakın arkadaşı görmek huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine delalet eder.

Rüyada yakın arkadaşı sevgili olarak görmek sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine delalet eder.

Rüyada en yakın arkadaşı görmek gücünün, kudretinin yerine geleceğine, ödemelerini yapamaz hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada yakın arkadaşı hamile görmek adını işiyle duyuracağına, yeteneklerine, bilgisine ve deneyimlerine hiç uygun olmayan bir işte çalışmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski yakın arkadaşı görmek sıkıntılarını atlatacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada en yakın arkadaşı tarafından aldatılmak el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine delalet eder.

Rüyada yakın arkadaşı öpmek işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments