Rüyada yağmur suyunun taştığını görmek

Rüyada yağmur suyunun taştığını görmek rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına, zenginliği ile göz dolduran ve rahat bir hayata sahip olan biri olacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için allah’a şükredeceğine, niyetlendiği işlere gireceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, umutlarını yitireceğine ve emeklerinin de boşa gitmesine neden olacak bazı atılımlar yapacağına, kız çocuğunun olacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan rüya sahibinin iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, ferahlayacağına, hafifleyeceğine işarettir.

Rüyada yağmur suyunun taştığını gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızla keyifli aktivitelere veya seyahat planlarına zaman ayırmalısınız.

Rüyada yağmur suyunun taştığını görmek sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada lağım suyunun taştığını görmek sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına yorulur.

Rüyada deniz suyunun taştığını görmek elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine, huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine delalet eder.

Rüyada yağmur suyunun biriktiğini görmek işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada göl suyunun yükseldiğini görmek kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine işaret eder.

Rüyada deniz suyunun azaldığını görmek doğru haber almaya, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına işarettir.

Rüyada deniz suyunun yükseldiğini görmek hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına rivayet eder.

Rüyada hamilelik suyunun geldiğini görmek rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına alamet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments