Rüyada vurulup yaralanmak

Rüyada vurulup yaralanmak girdiği işlerde zarara uğrayacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına, ruhunun ve bedeninin şifa bulacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, değişik bazı konuları önplana çıkararak kendisini çok büyük çalışmalara ve projelere hazırlayacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine tabir olunur.

Rüyada vurulup yaralanmak gördüyseniz:

  • Bazı konuların ilerlemesi veya gelişmesi için diğerlerinin harekete geçmesini beklememeli, siz harekete geçmelisiniz.

Rüyada vurulup yaralanmak aldığı haber yüzünden çok kötü günler geçireceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına rivayet eder.

Rüyada tabancayla vurulup ölmek onlara karşı zafer kazanacağına, ileri gideceğine, özel hayatında sessizleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada silahla vurulup ölmek işinin başına geçeceğine, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine inanılır.

Rüyada vurulup kan görmek kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına işaret eder.

Rüyada silahla vurulup ölmemek allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına delalettir.

Rüyada vurulup ölmediğini görmek huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada vurulup ölmek onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşunla vurulup ölmek sorunların bu sayede aşılacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments