Rüyada vücudunu ölçmek

Rüyada vücudunu ölçmek huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine ve rüya sahibinin aksiliklere ve engellere takılmayacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine, eline geçen kazancın gün geçtikçe daha da artacağına, gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına yorulur.

Rüyada vücudunu ölçmek gördüyseniz:

  • Jest için yapılan anlaşmalar v.b şeyler gereken çerçevenin dışına çıkabilir, özür dilemek yerine gülüp geçmekte fayda var.

Rüyada vücudunu görmek kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, huzurun ve sükûnetin geleceğine işarettir.

Rüyada vücudunu temizlemek girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada vücudunu yağlamak sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, parasını ve malını kaybedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vücudunu yıkamak umutlarının ve emeklerinin boşa gitmemiş olacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine delalet eder.

Rüyada vücudunu ölçmek kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, çok zor zamanlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vücudunu kaşımak yakın zamanda ev ya da araba alacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine ve ideallerine sımsıkı sarılacağına delalettir.

Rüyada vücudunu çirkin görmek sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, kısmetin ve talihin açılacağına işarettir.

Rüyada vücudunu kılsız görmek geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, muradına eremeyeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments