Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını görmek

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını görmek hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine ve kötü bir kişi olup herkesi korkutarak para kazanacağına, hayırlı ve kazançlı fırsatlar kazanılacağına, onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine, çok kötü ve üzücü bir duruma düşüp kendisini yıpratmasına ve çok büyük bir kırgınlık yaşamasına sebep olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını gördüyseniz:

  • Bazı işler zannettiğiniz gibi ilerlemeyip tepetaklak gidebilirler.

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin arkadaşını görmek yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, bazı hazırlıkların kişinin tahmininden daha uzun süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun zamandan beri görmediğin birini görmek büyük bir işin sahibi olacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşını görmek aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, çok başarılı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun süredir görmediğin arkadaşını görmek çok zor zamanlar geçireceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına işarettir.

Rüyada uzun süredir görmediğin bir arkadaşını görmek ticaret ehli olacağına, yönetici makamına geleceğine, adım atarken çok zorlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun süre görmediğin arkadaşını görmek zorlukların baş göstereceğine, borçların artacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin bir arkadaşını görmek hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, bunlardan istediği ve beklediği karı elde etmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun süre görmediğin bir arkadaşını görmek toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, hayırlı yeniliklerle ve değişikliklerle karşılaşacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments