Rüyada uzun kuyruklu elbise giymek

Rüyada uzun kuyruklu elbise giymek çok hayırlı haberler alacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına yorulur.

Rüyada uzun kuyruklu elbise giymek gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi tümüyle kullanmanız gerekiyor.

Rüyada uzun kuyruklu elbise giymek böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine yorulur.

Rüyada uzun kuyruklu kedi görmek mal sahibi olacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada kuyruklu elbise giymek hatalı yollara sapılacağına, işlerin günden güne kötüleşeceğine, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işaret eder.

Rüyada uzun kuyruklu fare görmek elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına işarettir.

Rüyada uzun kuyruklu kertenkele görmek kendi işini kurup başına geçeceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına alamet eder.

Rüyada kuyruklu elbise görmek kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına rivayet eder.

Rüyada uzun kuyruklu gelinlik görmek tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, çıkmaza düşeceğine alamet eder.

Rüyada uzun kuyruklu hayvan görmek sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments