Rüyada uzun boylu erkek almak

Rüyada uzun boylu erkek almak hastalanacağına, ele geçen parada artış olacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, yanlış bir karar verileceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine alamet eder.

Rüyada uzun boylu erkek almak gördüyseniz:

  • Araştırmacı olmak aşırı tepkiler vermekten daha faydalı olabilir.

Rüyada uzun boylu erkek almak ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada esmer uzun boylu erkek görmek düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, övgü dolu sözler işiteceğine inanılır.

Rüyada çok uzun boylu erkek görmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada yakışıklı uzun boylu erkek görmek yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, her şeyin yolunda gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun boylu yakışıklı erkek görmek huzurunu ve neşesini kaybedeceğine, hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu bir erkek görmek iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşını uzun boylu görmek hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, yapacağı hatalar yüzünden canının sıkılacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun boylu kadın görmek hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments