Rüyada uzak yoldan gelen misafir görmek

Rüyada uzak yoldan gelen misafir görmek tövbe etmeye, ağız tadından olacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına tabir olunur.

Rüyada uzak yoldan gelen misafir gördüyseniz:

  • Sizi rekabet ortamına sokmak isteyen kişiler var.

Rüyada uzak yoldan gelen misafir görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine işarettir.

Rüyada yoldan gelen birini görmek uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına, iş hayatında büyük hezimetler alacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzaktan gelen misafir görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına yorulmaktadır.

Rüyada eve gelen kalabalık misafir görmek tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eve gelen misafir görmek kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, deyim yerindeyse kendini tüy gibi hafif hissedeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gelen misafiri istememek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada yoldan geçmek keyfinin kaçacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine delalettir.

Rüyada yoldan atlamak eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments