Rüyada ünlü bir erkekle evli olmak

Rüyada ünlü bir erkekle evli olmak maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, kişinin en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, yeni çalışmalara girişileceğine, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, üzüleceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, onlara doyasıya sarılacağına, sevdiğini söyleyeceğine tabir olunur.

Rüyada ünlü bir erkekle evli olmak gördüyseniz:

  • Bazı konulara bazı kişilerin vereceği yanıtı beklemek ya da tepkilerini ölçmek zaman alabilir veya yavaş hareket etmeleri nedeniyle rahatsız olabilirsiniz.

Rüyada ünlü bir erkekle evli olmak aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, gücünün, kudretinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada ünlü bir erkekle evli olduğunu görmek büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine işaret etmektedir.

Rüyada evli bir kadını başka bir erkekle görmek kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ünlü bir erkekle çıkmak güçlendikçe güçleneceğine, kısmetin ve başarının engelleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ünlü bir erkekle sevgili olmak bir sebeple çok zor bir duruma düşecekken bu kişiyi yenilgiye uğratacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına tabir olunur.

Rüyada evli bir erkekle evlenmek kazançta zarar edeceğine, iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına alamet eder.

Rüyada başka bir erkekle evli olmak istediği makama geleceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada evli bir erkekle öpüştüğünü görmek hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments