Rüyada üniversitede öğrenci olmak

Rüyada üniversitede öğrenci olmak başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, aç kalacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada üniversitede öğrenci olmak gördüyseniz:

  • Bireysel düşünecek, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz.

Rüyada üniversitede öğrenci olmak karar vermekte güçlük çekeceğine, olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada üniversitede ders vermek hayattan bıkmasına neden olacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına delalettir.

Rüyada üniversitede olduğunu görmek büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada üniversitede sınava girmek kazancını birkaç kat arttıracağına, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada üniversitede hoca olduğunu görmek maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada okulda öğrenci olmak yüzlerin asılacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada polis öğrenci görmek çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, çözümlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada erkek öğrenci görmek ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, kısa bir süre sonra depresyona girileceğine inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments