Rüyada umreye gidiyor olmak

Rüyada umreye gidiyor olmak çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına, hayır getirecek bir yola girileceğine, omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, zor bir hayat sürmeye başlayacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına, maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine işarettir.

Rüyada umreye gidiyor olmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda ateşli, çoşkulu bir tutuma girerek ilişkide bulunduğumuz kişiye yerine getirmekte zorlanacağınız sözler verebilirsiniz.

Rüyada umreye gidiyor olmak kısa vadedeki bütün hedeflere ulaşılacağına, uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine inanılır.

Rüyada hacca gidiyor görmek bazı kişilerle aralarında büyük anlaşmazlıklar yaşanacağına, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına inanılır.

Rüyada askere gidiyor görmek bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine alamet eder.

Rüyada umreye göndermek kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan rüya sahibinin yalnızlaşacağına yorulur.

Rüyada umreye gideni görmek kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada umreye yazıldığını görmek herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına tabir olunur.

Rüyada umreye niyet etmek sıkıntılarının biteceğine, kendi işini kurmak için çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir rahatlama yaşayacağına, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada umreye gitmeyi istemek eğer mektup kapalı bir zarf içinde gelirse de kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına, zayıflayacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments