Rüyada tuvalet taşını görmek

Rüyada tuvalet taşını görmek yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına, huzuru yakalayacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına,  uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, hayatının güllük gülistanlık olacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, kötü günlerin arkada kalacağına alamet eder.

Rüyada tuvalet taşını gördüyseniz:

  • Sizinle aynı amaçlara sahip ciddi kişilelerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada tuvalet taşını görmek kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, çıkılan yolculukların şans getireceğine tabir olunur.

Rüyada yüzüğün taşını kaybetmek kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, konfor içinde olacağına rivayet eder.

Rüyada mezar taşını sökmek kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada muallak taşını görmek kaza ve belaların çıkmayacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada annenin mezar taşını görmek maddi anlamda rahatının daimi olacağına, içinde bulunduğu üzüntülü durumun yakın zamanda düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının mezar taşını görmek sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına alamet eder.

Rüyada kendi mezar taşını okumak huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada annesinin mezar taşını görmek böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments