Rüyada topun peşinden koşmak

Rüyada topun peşinden koşmak en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine bu sayede kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, içinin ferahlayacağına, zorlukların çözüme kavuşacağına, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada topun peşinden koşmak gördüyseniz:

  • Gelecek planları yapabilirsiniz.

Rüyada topun peşinden koşmak alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararların telafi edileceğine delalettir.

Rüyada topun patladığını görmek sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine delalettir.

Rüyada kadının peşinden gitmek elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin peşinden gitmek kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine, biraz dinleneceğine alamet eder.

Rüyada birinin peşinden gitmek çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, hastalıklarının düzeleceğine delalet eder.

Rüyada otobüs peşinden koşmak ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine yorulur.

Rüyada erkeğin peşinden gitmek yeni bir başlangıç yapmaya, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine işaret eder.

Rüyada köpeğin peşinden koşmak aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments