Rüyada tokalaşmak öpüşmek

Rüyada tokalaşmak öpüşmek yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, dualarının ve hayallerinin allah katında karşılık bulacağına, gösterilen çabaların deyim yerindeyse meyvelerini vereceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine allah tarafından nasip edileceğine, şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tokalaşmak öpüşmek gördüyseniz:

  • Uzun zamandır içinizi kemiren olaylar aydınlanmaya başlıyor.

Rüyada tokalaşmak öpüşmek hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada ölüyle tokalaşmak kendisiyle de gururlanacağına, yeni yerler göreceğine alamet eder.

Rüyada subayla tokalaşmak yükünün azalacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada valiyle tokalaşmak çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına, büyük bir zenginliğe kavuşacağı ve dertlerinden kısa zamanda kurtulacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada insanlarla tokalaşmak kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, kendisini takdir edenlerin de, çekemeyenlerin de çoğalacağına yorulur.

Rüyada bakanla tokalaşmak zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kadınla tokalaşmak rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine, uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın biriyle tokalaşmak eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments