Rüyada tıslayan yılan görmek

Rüyada tıslayan yılan görmek kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, işlerinde bir aksama yaşayacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine inanılır.

Rüyada tıslayan yılan gördüyseniz:

  • En iyisi en az gayret gösterilecek yolu seçmek olacak gibi duruyor.

Rüyada tıslayan yılan görmek bir sebeple uzunca bir süre sorun yaşayacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tıslayan kedi görmek ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada yılan yeşil yılan görmek ticaret ehli kimse olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yılan sokması ve yılan öldürmek aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak bir yere gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada yılan siyah yılan görmek kısmetlerinin çoğalacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına tabir olunur.

Rüyada yılan sokmak bir sıkıntıya girmeye, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su ve yılan görmek yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada yılan yemek yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, sonrasında ise bu olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments