Rüyada timsaha yem vermek

Rüyada timsaha yem vermek güzel günlerine gölge düşeceğine, alınacak haberlerin hayatı olumsuz yönde etkileyeceğine, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine ve huzurlu ve mutlu günlerin yaşanacağına, daha güçlü hale geleceğine, hileli durumlarla karşılaşılacağını, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada timsaha yem vermek gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinize çeki düzen verebilirsiniz.

Rüyada timsaha yem vermek yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada timsaha yem olmak işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada timsaha binmek hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada timsaha sarılmak çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına alamet eder.

Rüyada timsaha yemek vermek çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine işaret eder.

Rüyada kumruya yem vermek küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada papağana yem vermek sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine işaret eder.

Rüyada tavuklar yem vermek kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına, karşılığını bulacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments