Rüyada temiz suda boğulmak

Rüyada temiz suda boğulmak aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, başarılarının ses getirmesi sayesinde çok büyük kişilerden iş teklifi alacağına, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, maddi konularda kayıplar olacağına, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, elinin de bolluk göreceğine, hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına işaret eder.

Rüyada temiz suda boğulmak gördüyseniz:

  • Bir taşınma da gerçekleşebilir.

Rüyada temiz suda boğulmak kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına delalettir.

Rüyada temiz suda yılan görmek gergin olacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada temiz suda balıklar görmek istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına delalettir.

Rüyada çok temiz suda yüzmek yardımda bulunacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada temiz suda abdest almak yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, yaşanan bir ilişkinin ayrılıkla biteceğine, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına inanılır.

Rüyada temiz suda kaplumbağa görmek ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret eder.

Rüyada temiz suda yün yıkamak elinin bolluk ve bereket göreceğine, bahtının açık olacağına yorulmaktadır.

Rüyada temiz suda balık görmek isabetli adımlar atılacağına, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments