Rüyada telefon yakmak

Rüyada telefon yakmak sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, borcunun çok olacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, sorunlarının günden güne azalacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına işaret eder.

Rüyada telefon yakmak gördüyseniz:

  • İlişkilerde yanlışlıkla söylenilen bazı sözler kırıcı olabilir veya duyulanlar sorun yaratabilir.

Rüyada telefon yitirmek kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada telefon bağlatmak büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada telefon değiştirmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine işarettir.

Rüyada telefon kapatmak rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, beklenen işlerin bir an önce gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada telefon yakmak sevdiği insana kavuşacağına, her şeyin sarpa saracağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefon görmek sorunların çözüme kavuşacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefon saklamak büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, ev içinde mutluluğun artacağına yorulur.

Rüyada telefon çaldırmak kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments