Rüyada tavuk uçtuğunu görmek

Rüyada tavuk uçtuğunu görmek sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, yaşam refahının düşeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yüzünün güleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, belki de hayatının aşkını bulacağına, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada tavuk uçtuğunu gördüyseniz:

  • Olanaklarınızı doğru bir şekilde kullanmalı, parayı yalnızca kişisel doyumunuz için harcamamalısınız.

Rüyada tavuk uçtuğunu görmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına ve ailesine de son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada farelerin uçtuğunu görmek büyük miktarlarda paralar kazanacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına yorulur.

Rüyada eşiyle uçtuğunu görmek evli kişiler için de ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, sonunda da riskleri sıfırlayarak emeline tez zamanda ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sinek uçtuğunu görmek girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına tabir olunur.

Rüyada köpeklerin uçtuğunu görmek isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine yorulur.

Rüyada kuşun uçtuğunu görmek işinin gücünün rast gideceğine, onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine işaret eder.

Rüyada çamaşırların uçtuğunu görmek sevilerek yapılan bir hobinin iş haline getirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada papağanın uçtuğunu görmek hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına ve çok büyük bir bolluk ve bereket içinde yaşayıp rahat ereceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments