Rüyada tavuğa mısır vermek

Rüyada tavuğa mısır vermek kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir noktaya geleceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, yeni projeler gerçekleştirip iş hayatında büyük bir saygınlık kazanacağına, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına, yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, adım adım başarıya ulaşılacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tavuğa mısır vermek gördüyseniz:

  • Kuzenleriniz, kardeşleriniz veya diğer akrabalarınızla ilgili hoş haberler alabilirsiniz.

Rüyada tavuğa mısır vermek işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, huzurunun yerine gelmesi için de ihtiyacı olan tüm çarelerin allah tarafından kendisine nasip edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tavuğa su vermek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına işaret eder.

Rüyada mısır tarlasından mısır toplamak zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine, hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada tavuğa taş atmak kişiye hep umut olacağına, hasta ise bakacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavuğa yem vermek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada tavuğa buğday atmak ortaklıkların bozulacağına, etrafındaki insanların desteği ile daha çok kişiye ulaşacağına, bu sayede elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mısır toplamak kısmetlerinden olacağına, başı dik, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada mısır biçmek huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments