Rüyada tavla öğrenmek

Rüyada tavla öğrenmek özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, amacına nail olacağına, her zaman haklının yanında olacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada tavla öğrenmek gördüyseniz:

  • Ortak kazançlar, miras, hukuki olaylarla ilgili konular ön planda yer alabilir.

Rüyada tavla görmek şansın yaver gideceğine ve sevinçli haberler alınacağına, bilgili, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, makam sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavla öğrenmek evlatların hayırsız çıkacağına, masa başı bir işe girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tavla satın almak ün sahibi olacağına, büyük kayıplara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tavla oynadığını görmek sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, bu sayede çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada tavla hediye almak ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada tavla taşı görmek kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, dileklerin ve isteklerin gerçekleşeceğine, edilen duaların allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına işarettir.

Rüyada başkasının tavla oynadığını görmek kısmetli bir yıl geçirileceğine, maneviyata yöneleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tavla zarı görmek zahmet veren işlerin artacağına, paslı bir çiviye basabileceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments