Rüyada tavla hediye almak

Rüyada tavla hediye almak yıkılacağına, üzüleceğine, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, hayattan elini eteğini çekeceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada tavla hediye almak gördüyseniz:

  • Bazı konuları savunmak veya ispatlamak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada tavla hediye almak büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, giderlerin artış göstereceğine yorulur.

Rüyada tavla hediye etmek çok üst mevkilere yükseleceğine, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine alamet eder.

Rüyada tavla taşı görmek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına işarettir.

Rüyada tavla oynadığını görmek hastalıkların son bulacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının tavla oynadığını görmek gelir kaynaklarının yok olacağına, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına işarettir.

Rüyada tavla zarı görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına inanılır.

Rüyada tavla oyunu görmek sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, sıkıntılarının biteceğine, kazancının artacağına işaret eder.

Rüyada tavla pulu görmek her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments