Rüyada taş doldurmak

Rüyada taş doldurmak sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine, ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, hayalini kurduğu işin başına geçeceğine işarettir.

Rüyada taş doldurmak gördüyseniz:

  • Ani hareketler sizin yanlış karar vermenize neden olabilir.

Rüyada taş doldurmak gülen yüzünün hiç solmayacağına, ömür boyu devam edeceğine delalet eder.

Rüyada taş süpürmek kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına tabir olunur.

Rüyada taş yıkamak daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına delalet eder.

Rüyada taş yapıştırmak tedbirsiz davranışların sonucunun depresif bir ruh haline varacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada taş yutmak ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına, günlerin kâbusa döneceğine ve tüm keyfin kaçacağına işaret eder.

Rüyada taş sektirmek etrafındakiler tarafından kutlanacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada taş tutmak rahat ve kolay şekilde harcama yapacağına, dedikoduya işarettir.

Rüyada taş koymak yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments