Rüyada tanıdık biriyle tokalaşmak

Rüyada tanıdık biriyle tokalaşmak ters giden işlerin düzeleceğine, bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine, duaların kabul göreceğine, tövbelerin amacına ulaşacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, iş hayatında terfi alınacağına, iş hayatındaki saygın yerini kaybedeceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle tokalaşmak gördüyseniz:

  • Bazı sırlar açığa çıkabilir veya sizin farkında olmadığınız olaylar kulağınıza gelebilir, gizli düşmanlarınızın farkına varabilirsiniz ya da sağlığınızı ilgilendiren konular söz konusu olabilir.

Rüyada tanıdık biriyle tokalaşmak sıkıntıların azalacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık biriyle nişanlanmak elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına yorulur.

Rüyada tanıdık biriyle aşk yaşamak parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık biriyle el ele tutuşmak aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada tanıdık biriyle söz kesmek sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle kavga etmek daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık biriyle zina yapmak zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık biriyle sevgili olduğunu görmek hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına yorulur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments