Rüyada tanıdığını şişman görmek

Rüyada tanıdığını şişman görmek sıkıntılı ve zor günler geçireceğine fakat yalnız kalmayacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığını şişman gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız son derece olumlu olacak.

Rüyada tanıdığını şişman görmek işinde yükseleceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına, bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada bi tanıdığını hamile görmek ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığını evlenmiş görmek çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine delalettir.

Rüyada tanıdığını sakal görmek çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına inanılır.

Rüyada tanıdığını cezaevinde görmek haksızlığa uğranacağına, keyifli günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığını hacca göndermek üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına işarettir.

Rüyada tanıdığını yaşlanmış görmek tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına delalettir.

Rüyada bir tanıdıgını görmek hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, lüksünün, rahatının ve konforunu da yerinde olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments